KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Karbonhidrat ve Jel

Markalar
6
3
8
272
Hedef
45
47
İçerik Tipi
13
Stok Durumu
7
8
5
6
Fiyat
TL TL
Değerlendirme
1
2
3
4
5
Vitargo Electrolyte

Vitargo Electrolyte Limon 1000 Gr

945,00 TL

DETAYLI İNCELE
Vitargo Electrolyte

Vitargo Electrolyte Limon 2000 Gr

1.760,00 TL

DETAYLI İNCELE
Olimp Carbonox

Olimp Carbonox Ananas 1000 Gr

330,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Carbopure

Hardline Carbopure 4000 gr

799,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Carbopure

Hardline Carbopure 2000 gr

459,00 TL

DETAYLI İNCELE

Karbonhidrat ve Jel

Yüksek Kalite Karbonhidrat ve Jel Ürünleri Provitanya.com'da!

Karbonhidrat ve enerji jeli, spor sırasında bir devamlılık sağlanması ve enerji elde edilmesi amacıyla kullanılan ürünlerdir. Bu fonksiyonları sayesinde, kan şekerinin düşmesini de engelleyerek ortaya çıkabilecek enerji düşmesinin yaşanmasının önüne geçmektedir. Karbonhidrat jel ürünleri, antrenman esnasından meydana gel kas ağrılarının da gecikmesini sağlayarak performansın devamlılığını sağlamaktadır. Genellikle jel yapısında bulunan bu ürünler, kısa bir sürede emileceğinden dolayı vücudun glikojen depolarının da tazelenmesine olanak sağlarlar.

Pek çok kaliteli markaların bünyesinde bulunduran Provitanya.com, hardline carbopure gibi daha birçok ürüne de yer vermektedir. Bu karbonhidrat ve jel ürünleri, yüzme, futbol, bisiklet, ağırlık antrenmanları gibi kondisyona gerek duyulan spor dalları ile ilgilenen insanlar için kullanıma oldukça uygundur. Antrenmanın ağırlığına göre kişi, gerek duyduğu miktarı antrenman esnasında her yarım saatte bir olacak şekilde ya da antrenman öncesinde yeterli miktarda kullanabilir. Ancak en doğru olacak kullanım şekli, ürünün cinsine ve üzerinde yer alan kılavuza göre olduğunu unutmamanız gerekir. Bu olay ürünlerin toz ya da jel olmasına göre değişiklik göstermektedir. Vitargo electrolyte gibi toz halinde olan ürünler, spordan yaklaşık 40 dakika öncesinde su ile beraber karışım hazırlanarak tüketilmesi gerekir. Sis go isotonic energy gel gibi jel formlu ürünler ise, spor sırasında tüketilebilirler.

Karbonhidrat ve Jel Ürünlerini Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Hemen Satın Alın!

Provitanya.com üzerinden istediğiniz türden ve istediğiniz markadan karbonhidrat ve jel ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Jel ve toz formda bulunan ürünlerimiz, sizlere hızlı kargo ve uygun fiyat avantajıyla sunulmaktadır. Vitargo Carboloader, toz halde bulunan ve kana en hızlı şekilde karışan bir karbonhidrat tozudur. Dünya’nın en iyi karbonhidrat tozu markası olarak bilinen Vitargo’nun bu ürününe sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Spor esnasında dayanıklılığı ve performansı arttıran multipower multicarbo gel, sıvı formda üretilen ve hafif bir sporcu gıdasıdır.Sis rego rapid recovery powder, toz formda bulunan ve özel formülü sayesinde ağır antrenmanlar sonrasında tüketime uygun olan bir karbonhidrat tozudur.


%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.