KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Hakkımızda

Sağlıklı yaşamı desteklemek ve sporunuza kalite katmak için buradayız!

Sporland.com.tr bir işletmeden ziyade her gün ilk günkü spor aşk'ı ile siz değerli spor severler ile buluşma adresimizdir. 2010 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, spor yapan herkese amaçları doğrultusunda, Orijinal-Kaliteli-Doğru besin takviyelerini ve fitness aksesuarlarını en uygun fiyata sunmayı amaçlamıştır. "Ürün portföy’ümüzün tamamı Türkiye Tarım ve Köy işleri Bakanlığı mevzuatına uygun olan ürünlerden oluşmaktadır.” Dünyaca ünlü, başta Aksu Vital, BigJoy, Grenade Nutrition, Hardline Nutrition, Multipower, Nutrend, Nutrever, Olimp, On The Go, Optimum, Trec Nutrition ve ZeroShot  markalarının yetkili Toptan dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Sporland.com.tr’nin merkez adresi Güvenevler Mah. 1910 Sok. Yüce Ap. 5-A Yenişehir / Mersin olmasına rağmen aktif olarak Türkiye’nin heryerindeki Spor Salonları-Eczane-Spor Kluplerine toptan ürün tedariği sağlamaktadır. Sporcu besinleri gibi hassas bir sektörde, sağlıklı yaşam destek ürünleri ilkemizden asla ödün vermeden, sürekli kendini yenileyen ve farklılık yaratan bir firma olmayı amaçladık.
 
Vizyonumuz;
Kaliteli, Güvenilir ,Ekonomik ve Orijinal ürünleri en sağlıklı şekilde spor severlere sunmak.
 
Misyonumuz;
İnsan sağlığını konusunda taviz vermeden ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman kaliteli ve uluslararası nitelikte hizmet sunmak için çalışmak.
 
Kalite-İnovasyon-Tedarik;
Türkiye’de binlerde sporcu ve spora gönül verenlerin kaliteli, güvenilirve ekonomik besin takviyelerine erişimini arttırmak için yenilikçi vizyona sahibiz. Sporland.com.tr bu vizyonu doğrultusunda kaliteli ürün tedariği sağlayarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılamaya, güvenilir ürünleri yetkili distribütörlerinden tedarik yada ithal ederek müşterilerine sunar ve en önemlisi satış sonrası hizmet verir.
 
Güven;
Sporland.com.tr olarak önceliğimiz müşterilerimizin veri güvenliğine önem veriyoruz. Tüm ürünlerimiz "T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı" onaylı olup, kontrolünü ve takibini sağlıyoruz. Müşterilerimizin bilgileri, Sporland.com.tr e-ticaret sitelerimizde 256bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmekte olup kredi kartı ödemelerini 3D güvenlik sistemi ile güvence altına alıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm marka ve ürünler marka’dan önce Sporland.com.tr garantisi altındadır.
 
Orjinal Ürün;
Dünyaca ünlü markaların yüzlerce çeşit ürünlerini Sporland.com.tr e-ticaret mağazamız ve Fiziki mağazalarımızda bulabilirsiniz. Satışını ve dağıtımını yaptığımız ürünlerin tedariğini, Türkiye resmi distribütörlerinden yada bizzat ithalatını yaparak sağlamaktayız. Tüm ürünlerimizin orjinalliği distribütör yada üretici firmadan önce Sporland.com.tr güvencesi altındadır.
 
Satış Ağı;
Türkiye’nin her noktasına ürün gönderimi sağlamaktayız. Satış ağımız içerisinde bireysel sporcular, profesyonel sporcular, Spor (Fitness) Salonları, Crossfit Salonları, Eczaneler, Amatör-Profesyonel spor kulupleri ve Uzakdoğu dövüş kulupleri yer almaktatır.
 
Lojistik;
Firma önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti esası ile müşterilerimize en iyi hizmeti en iyi sürede verebilecek kargo firmaları ile çalışıyoruz. Müşteri siparişlerimizin sevkiyat sürecini yakından takip ederek oluşabilecek olumsuzlara müdahale ediyoruz.

 
İletişim Bilgilerimiz; 

FİRMA ÜNVANI : ŞANAL KUZEYIL SPORLAND
ADRES : Güvenevler Mah. 1910 Sok. Yüce Ap. 5-A Yenişehir / Mersin
TELEFON : +90 324 327 70 78
GSM / WHATSUP  : 905557074050
E-POSTA :  [email protected]

 
 
 
 
 
 
 
 
%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.