KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

CLA

Markalar
283
23
6
12
8
İçerik Tipi
9
Stok Durumu
7
8
5
6
Fiyat
TL TL
Değerlendirme
1
2
3
4
5
Olimp CLA + L-Carnitine

Olimp CLA + L-Carnitine 60 Kapsül

400,00 TL

DETAYLI İNCELE
Nutrend CLA 800 Mg

Nutrend CLA 800 Mg 60 Kapsül

345,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline CLA One 100

Hardline CLA One 100 Jel Kapsül

395,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Clabig

BigJoy Clabig 99 Kapsül

400,00 TL

DETAYLI İNCELE

CLA

Yüksek Kalite CLA Yağ yakıcı Ürünler Provitanya.com'da.

Türkçe karşılığı Konjuge Linoleik Asit olan madde, vücut tarafından üretilmediği için dışarıdan alınması gerekmektedir. Çok etkili bir antioksidan olan CLA, son dönemlerde kanser ve daha pek çok hastalıktan korunmak amacı ile kullanılmaktadır. Asıl fonksiyonu yağ depolamasını engellemek olan bu sporcu besinini, yağ miktarında azalmayı sağladığı için sporcular sıkça tercih etmektedir.

CLA, ot ile beslenen hayvanlarında etinde ve sütünde çokça bulunur. Son dönemlerde besinler ile elde edilen CLA oranlarındaki azalmanın sebebi hayvancılık sektörünün azalmasıdır. Bu etken, obezite ve vücuttaki yağ kütlesinin artmasına neden olan en büyük etkenlerdendir.

Cla yağ yakıcı özelliği ile bilinen bir maddedir. Bu maddenin kullanımı ile beraber kas gelişimini de desteklemek sporcuların en büyük amacıdır. Etken unsurları hiç hesaba katmadan düşünüldüğünde, yağ kaybı ile beraber kilo azalışı bazı zamanlarda kas kaybına da neden olabilmektedir. CLA yardımı ile yağlardan kurtulmak çok daha kolay olacağından, vücuttaki kas kaybını engellemek daha rahat olacaktır.

Sitemizde yer alan kaliteli cla kapsül ürünlerimizde satın alarak, yağ yakımını daha hızlı bir hale getirebilirsiniz. Yağ yakma sürecinde çokça enerji ortaya çıkacağından dolayı, yüksek egzersiz yapmanız daha avantajlı olacaktır. Bu nedenle genel olarak sıkı bir egzersiz programı uygulayan insanlar daha sık kullanmaktadır. CLA kullanıma dair yapılan araştırmalar sonucunda, bu ürünün yağı yakarken kas yapısını da arttırdığı gözlenmiştir.

Vücudunuz İçin Destekleyici Ürünleri Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Piyasada çok farklı markalara ait CLA ürünleri yer almaktadır. Genellikle kullanım önerisi dışında, kullanmadan öne mutlaka paket üzerinde yer alan kullanım kılavuzu okunmalıdır. CLA ürünlerinin günlük olarak kullanma miktarı 3 kapsül olarak önerilir. Bu miktar yaklaşık olarak 4 grama denk gelir. Kullanımların ise genellikle yemek öncesinde ve spor öncesinde yapılması tavsiye edilir.

Provitanya.com adresinde yer alan bütün ürünler, uygun fiyat fırsatıyla sizlere sunulmaktadır. CLA yağ yakıcı çeşitleri de sizler için en uygun fiyatlarla yer almaktadır. Sitemizde yer alan CLA ürünleri, son derece kaliteli ve çokça tercih edilen markaların ürünleridir.

Spor yapmanın yanında küçük ipuçları ile sporunuzu daha avantajlı hale getirmenizi sağlayan firmamızda ayrıca Hardline CLA gibi birçok destekleyici ürünü sizlere sunmaktadır. Bu yağ yakıcı ürün, aspir bitkisinde bulunan linoleik asitten üretilmiştir.

Nutrend CLA ise, yeşil çay içeren bir üründür ve bağışıklığı güçlendirmenin yanı sıra metabolizmayı da hızlandıran bir formüle sahiptir.


%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.