KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Fıstık Ezmesi

Bu kategoride gösterilecek ürün bulunmamaktadır:

Fıstık Ezmesi

Sağlıklı Fıstık Ezmesi Çeşitleri Provitanya.com'da!

Asıl maddesi fıstık olan ve yüksek oranda protein içeren doğal fıstık ezmesi, genel olarak kahvaltı öğünlerinde tercih edilen bir ürünüdür. Fıstık ezmesinin besin değerli oldukça fazla olduğundan dolayı, gün içerisindeki enerji ihtiyacını karşılayacak cinste bir üründür.

Fıstık ezmesi, diğer atıştırmalar ile karşılaştırıldığı zaman daha yüksek kalori içermektedir. Buna karşılık olarak içerisinde sağlıklı yağlar ve protein bulunur. Sporcu fıstık ezmesi, karbonhidrat miktarının az olması ve lif içeriğinin yüksek olmasından dolayı, spor yapan kişilerin tercih ettiği önemli atıştırmalık çeşitlerinden biridir. Şekersiz fıstık ezmesi ve glütensiz fıstık ezmesi alternatiflerinin de oluşu, diyetinizi bozmadan sporunuzu destekleyen bir ürün olmasını sağlamaktadır.

Yer fıstığı ezmesi, son zamanlarda oldukça popülerleşen sporcu atıştırmalıklarından biridir. Proteinli fıstık ezmesi çeşitleri, lif açısında zengin ve protein açısından da beklentiyi karşılayan ürün grubudur. Krema yapılı ve katı formda seçenekleri bulunan fıstık ezmesi çeşitlerinin, fıstık parçacıklı olanları son dönemlerde oldukça tercih edilen çeşitler arasındadır.

Sabah kahvaltılarında ya da ara öğünlerde tüketime uygun olan fıstık ezmeleri, hem protein ihtiyacının karşılanmasını hem de gerekli olan enerjinin alınmasını sağlar. Bu açıdan spor yapan kişilerin sıkça tercih ettiği besin gruplarından biridir. Aynı zamanda fıstık ezmesi yapılma sürecinde farklı aromalar ile de tatlandırılmaktadır. Bundan dolayı farklı tat seçeneklerine sahip olan ürünleri de tercih etmeniz mümkündür.

Fitnut Fıstık Ezmesi Çeşitlerini Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Hemen Online Satın Alın!

Fıstık ezmesi, yalnızca lezzeti ile tercih edilen değil, vücuda sağlamış olduğu yarardan dolayı da tercih edilmektedir. Düzenli spor yapan insanlar için de oldukça etkili yararları mevcuttur. Ancak şu unutulmamalıdır ki, aşırı tüketimi sonucunda kilo alımına neden olabilir. Fıstık ezmesi, %100 doğal bir üründür ve içerisinde hiçbir katkı malzemesi yer almaz. İçerisinde yüksek miktarda yağ barındırır ancak bu yağlar sağlıklı yağlar olduğundan dolayı herhangi bir zararı yoktur.

Sitemizde yer alan fitnut fıstık ezmesi çeşitleri, günümüzde gerek spor yapan kişiler gerekse diyet yapan kişiler tarafında sıkça tercih edilen ürünlerden biridir. Tamamen doğal olarak üretilen fıstık ezmeleri, şekersiz, çikolatalı, parçacıklı, fitnut Hindistan cevizi ezmesi gibi çeşitleri ile Provitanya.com adresinde sizlere en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

İçeriğinin son derece kaliteli oluşu, lif bakımından ve sağlıklı yağ bakımından zengin oluşu ile pek çok yararı olan fitnut yer fıstığı ezmesi ürünü, sağlıklı beslenmenize ve antrenmanlarınıza eşlik edecek en güzel atıştırmalıklardan biridir. Sizlere sunmuş olduğumuz hızlı kargo fırsatı ile, fıstık ezmelerinizi en uygun fiyatlara alarak en kısa süre içerisinde size teslim etmeyi garantilemekteyiz. Bu fırsatı kaçırmayarak hemen web sitemizi ziyaret edin ve birbirinden lezzetli fıstık ezmesi çeşitlerini online satın alın!


%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.