KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Enerji ve Dayanıklılık

Markalar
23
6
8
272
Aminoasit Türü
4
İçerik Tipi
12
13
Stok Durumu
7
8
5
6
Fiyat
TL TL
Değerlendirme
1
2
3
4
5
Olimp Iso Plus Isotonic Drink

Olimp Iso Plus Isotonic Drink Limon 700 gr

340,91 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Taurine 100% Powder

Hardline Taurine 100% Powder 300 Gr

240,83 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Ribose

Hardline Ribose 300 Gr

665,83 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Taurine Powder

BigJoy Taurine Powder 300 Gr

241,67 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Caffeine Plus+

BigJoy Caffeine Plus+ 100 Kapsül

270,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Betaine

BigJoy Betaine 120 Tablet

200,00 TL

DETAYLI İNCELE

Enerji ve Dayanıklılık

Enerji ve Dayanıklılık Ürünleri Provitanya.com’da!

Gerek hayat pahalılığı gerekse de iş temposunun arasında beslenmeye yeterli özen gösterilememesi gibi nedenlerden ötürü sportif aktivitelerde bazı bileşenlerin takviye gıda olarak alınmasına ihtiyaç duyuluyor. BCAA, protein tozu, gainer ve l-karnitin ve diğer enerji ve dayanıklılık ürünleri takviyeleriyle sporcuların antrenman öncesi, sırası ve sonrasında ihtiyaç duyacağı pek çok bileşen konsantre bir şekilde özel olarak hazırlanıyor ve piyasadaki yerini alıyor.

Spor ile inşa edilmeye çalışılan sağlıklı vücut ve güçlü hatta kaslı kollar için her zamankinden daha çok protein ve amino aside yahut karbonhidrata ihtiyaç duyulur. Bu maddeler hayvansal gıdalardan, bakliyatlardan ve kuruyemişlerden temin edilebilir. Ancak yeterli olmadığı noktalarda takviye almak şarttır.

Yetersiz enerji, az miktarda kalori ve amino asit kaybı gibi olumsuz durumlar antrenman performansını önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle maksimum verim almak amacıyla vücudun gereksinimlerini karşılamak ve spora hazırlanmak şarttır. Öte yandan spordan sonra hamlama, doku zedelenmesi, yorgunluk gibi belirtileri ortadan kaldırmak amacıyla da takviye ürünlere yer açılmalıdır.

Enerji ve Dayanıklılık Ürünlerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Hardline Taurine, metionin ve sistin amino asitlerinden oluşan esansiyel amino asit takviyesidir. Antrenman esnasında fiziksel gücü artıran ve performansa katkıda bulunan faydalı bir üründür. Orta ve ileri seviye sporcular tarafından belirlenen ölçüde kullanılabilir.

Hardline Ribose, spor esnasında ihtiyaç duyulan enerjiyi temin etmesi için formüle edilmiş bir takviyedir. Ayrıca yorgunluğu azaltmak ve performansı iyileştirmek amacıyla da kullanılabilir. Orta ve ileri seviye sporcular önerilen miktara sadık kalarak güvenle kullanabilir.

Olimp Iso Plus Isotonic Drink, toz formda karbonhidrat, vitamin ve mineral içeren bir içecektir. Spor sırasında vücuda enerji sağlarken içerisinde bulunan glutamin amino asidi ile de spor sonrasında hızlıca toparlanmayı sağlar. Her seviyede sporcu tarafından önerilen miktarda kullanılabilir.

En Güvenli Alışverişleriniz İçin Provitanya.com!

BSN NO-Xplode XE Edge, içerisinde bulunan yüksek miktardaki kafein ve beta-alanin ile spor öncesinde enerji sağlaması için kullanılan performans ürünüdür. Yoğun antrenman günlerinde enerji ve dayanıklılığı üst seviyelere çıkarmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Orta ve ileri seviye sporcular tarafından tavsiye edilen miktarda kullanılabilir.

Multipower Fit Active, toz formunda olup karbonhidrat, vitamin ve mineral içeren izotonik içecektir. Antrenman sırasında vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamak amacıyla tüketilebilir. Her seviye sporcu tarafından önerilen miktarda kullanılabilir.

Güç, enerji ve dayanıklılık gerektiren spor türlerinde yardımcınız olacak en nitelikli ürünler orjinal ürün garantisi ve uygun fiyatlarla Provitanya’da! Hemen Provitanya.com’a gelin, performansınızı artıracak başarılı takviye ürünleri kapınıza gelsin!


%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.