KOMBİNASYONLAR
KAMPANYALAR

Güç ve Performans

Markalar
23
15
6
49
8
272
248
Aminoasit Türü
2
İçerik Tipi
13
Stok Durumu
7
8
5
6
Fiyat
TL TL
Değerlendirme
1
2
3
4
5
Trec Boogieman Pre Workout

Trec Boogieman Pre Workout Candy 300 Gr

599,00 TL

DETAYLI İNCELE
On The Go Pre workout

On The Go Pre workout Orman Meyveli 450 Gr

450,00 TL

DETAYLI İNCELE
Olimp Redweiler Shot

Olimp Redweiler Shot Portakal 20 Ampül

1.036,36 TL

DETAYLI İNCELE
Olimp Beta Alanine Carno Rush

Olimp Beta Alanine Carno Rush 80 Tablet

300,00 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Citrulline

Hardline Citrulline 300 Gr

432,50 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Beta Alanine

Hardline Beta Alanine 300 gr

315,83 TL

DETAYLI İNCELE
Grenade 50 Calibre Pre-Workout

Grenade 50 Calibre Pre-Workout Kola 580 gr

999,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Pre-Dator Shot 1000 mL

BigJoy Pre-Dator Shot 1000 mL Portakal

609,09 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Pre-Dator

BigJoy Pre-Dator Portakal 510 Gr

680,00 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Citrulline Powder

BigJoy Citrulline Powder 300 Gr

441,67 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Citrulline Malate

BigJoy Citrulline Malate 300 Gr

391,67 TL

DETAYLI İNCELE
BigJoy Beta Alanine Powder

BigJoy Beta Alanine Powder 300 Gr

320,83 TL

DETAYLI İNCELE
Hardline Nox 2

Hardline Nox 2 Yeşil Elma 1090 Gr

929,00 TL

DETAYLI İNCELE

Güç ve Performans

Pre-Workout Nedir?

Egzersiz öncesi, sporcular tarafından atletik performansı arttırmak için kullanılan bir besin takviyesidir. Egzersiz esnasınsa dayanıklılığı, enerjiyi ve odaklanmayı arttırmak için tüketilir. Pre-Workout ürünleri kafein, kreatin ve beta-alanin gibi çeşitli maddeler içerebilir.Toz, sıvı ve Kapsül yada tablet olmak üzere çeşitli formlarda üretilmektedir. İlk pre-workout ürünü 1982'de spor pazarına girmiştir.

Pre ve Post Workout Ürünleri Provitanya.com’da!

Modern dünyada, insanın ilk çağlara nazaran daha hareketsiz ve stabil bir hale gelmesi ve özellikle iş hayatında da sabit bir pozisyonda durması gibi sebeplerden ötürü egzersizler ve sportif aktiviteler daha bir önem kazanmaya başladı. Bu sebeple hareketliliği artırmak, sağlığımızı korumak veya daha fit ve hoş bir görünüme sahip olmak, günümüzde spora olan yönelimin başlıca amaçları arasında yer alıyor.

Spor ve aktif bir yaşam bizler için vazgeçilmez olmaya başladığından beri sporun nasıl yapılması gerektiği, egzersiz öncesinde ve sonrasında ne yapılacağı ve elbette nasıl beslenmenin daha yararlı olacağı soruları da pek çok insan için merak konusu. Bu içeriğimizde pre workout ve post workout kavramlarını mercek altına alıyoruz. Ayrıca yaygın olarak kullanılan ürünleri ve faydalarını da sizler için inceliyoruz.

Pre workout Türkçeye çevrildiğinde tam olarak antrenman öncesi anlamına gelmektedir. Post workout ise tam zıttı olarak antrenman sonrası manasındadır. Bu iki ana kavram, fitness, pilates veya yoğun tempolu kardiyo gibi antrenmanlarda oldukça önemli bir yere sahiptir. Egzersizler öncesinde nasıl beslenilmesi gerektiğinden tutun ne tür takviye gıdalar alınacağına kadar pek çok detay, pre workout için önemlidir.

Örneğin spora hazırlık aşaması olarak görüldüğünden spor öncesi vakitte enerji verecek ve performansı artıracak olanlar sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Karbonhidrat tozu ve protein tozu gibi takviyeler ilk akla gelen performans ürünleri arasındadır. Yine spordan sonra kaybedilen enerjiyi geri kazanmak, kaslardaki deformasyonu ve amino asit kaybını önlemek amacıyla bahsettiğimiz iki besin takviyesinden yararlanılabilmektedir.

Ancak her bireyin vücut yapısı, sağlık durumu ve ihtiyaçları kendine özgü olduğundan spor ile ilgilenenler için farklı niteliklerde ürünler geliştirilmiştir. Bazı ürünlere kafein eklenirken bazılarından laktoz ve şeker çıkarılabilmektedir. Bu şekilde kişinin ihtiyacının tam anlamıyla karşılanması ve takviye gıdadan maksimum verim sağlanması amaçlanmaktadır.

Yüksek Kalite Pre/Post Workout Ürünlerini Hemen Online Satın Alın!

Provitanya her talebe ve gereksinime uygun olarak geliştirilmiş geniş yelpazede spor öncesi ürünlerine sahiptir. Ürünleri iyice tanımak ve özelliklerini kavramak, ardından ise önerilen ölçüde ve düzenli bir şekilde kullanmak gerek performans gerekse de sağlık açısından son derece mühimdir.

Hardline KGT, antrenman öncesinde performansı artırmak amacıyla kullanılan bir üründür. İçerisinde bulunan kreatin kas kütlesinin artmasına yardımcı olurken, glutamin ise kasların onarılmasını ve dokuların iyileşmesini hızlandırır. Taurin ise enerji içeceklerinde de kullanılan bir amino asit olup spor için gerekli enerjinin depolanmasını sağlar.

Olimp Redwiler, sıvı formda üretilmiş olan bir pre workout desteğidir. Spora yeni başlayanların kullanımı için tavsiye edilmez ve güçlü içeriğinden ötürü yarım ampul olarak kullanımı önerilir. İçerisinde kafein ve kırmızı biber özü bulunmaktadır.

Hardline Carbopure, sporcular tarafından enerji kazanmak, performansı artırmak, ve dayanıklılık sağlamak gibi amaçlarla kullanılan bir pre workout ürünüdür. İçerisinde mısır ve granül glikoz ürünleri bulunmaktadır.

Hardline Tribulus, içeriğinde kasları güçlendiren ve yağ yakımını hızlandıran demir dikeni bitkisi bulunan bir antrenman öncesi ürünüdür. Hardline Tribulus Terrestris ile spordan önce ihtiyaç duyulan enerjiyi kazanmak mümkündür.

En İyi Kalite Pre/Post Workout Ürünleri İçin Provitanya.com!

Antrenman sonrasında kaslarda zedelenme ve içerisindeki amino asitlerde azalma meydana gelebilir. Vücudun spor sırasında kaybettiği gücü geri kazandırmak ve kasların gelişimini desteklemek amacıyla gainer kullanılabilir. Gainer kilo aldırıcı, kilo almaya ve enerji kazanmaya yarayan bir takviye gıdadır. Ayrıca yine antrenman sonrasında protein tozu kullanılarak kasların güçlenmesi, büyümesi ve onarılması sağlanabilir.

Optimum Serious Mass, içerisinde bulunan 25 farklı vitamin ve mineral ile zengin bir destekleyici olmanın yanı sıra kas gelişimi ve onarımı içeren glutamin amino asidi içermektedir. Bu nedenle her seviye sporcu tarafından belirlenen ölçeklerde rahatlıkla kullanılabilir.

Provitanya, en kaliteli pre workout ve post workout ürünleri ile gücünüzü toplamanıza destek oluyor. Pre workout fiyat araştırmasında Provitanya’nın avantajllarla dolu dünyasına girmeden alışverişinizi tamamlamayın! Kalite ve orjinal ürün garantisiyle, seçtiğiniz ürünlerin adresinize teslim edilmesinin keyfini çıkarın!


%100 güvenilir
Etiket bilgilerinin %100 doğru olduğunu
taahhüt ederiz.
En yüksek kalite
Ham maddelerimizi Avrupa’daki en büyük sporcu besinleri üreticilerinden temin ediyoruz.
Koşulsuz iade
Satın almış olduğunuz ürünlerimizi 14 gün koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürün desteği
Aldığın ürünler ile ilgili bize kolayca ulaşabilir ve merak ettiklerinizi uzman ekibimize sorabilirsiniz.